تجدید چاپ کتاب در انتشارات روزبهان

تجدید چاپ کتاب های کمیاب نادر ابراهیمی

انتشارات روزبهان آثار کمیاب نادر ابراهیمی را تجدید چاپ می کند تا در زمان برگزاری بزرگداشت او در مهر ماه سال جاری در دسترس علاقه مندان باشد.

تجدید چاپ آثار کمیاب نادر ابراهیمی در انتشارات روزبهان

انتشارات روزبهان آثار کمیاب نادر ابراهیمی را تجدید چاپ می کند تا در زمان برگزاری بزرگداشت او در مهر ماه سال جاری در دسترس علاقه مندان باشد. این انتشارات که از برگزارکنندگان مراسم بزرگداشت نادر ابراهیمی است چاپ چهارم کتاب «رونوشت بدون اصل» و چاپ هشتم کتاب «یک عاشقانه آرام» را به بازار عرضه کرده است و چاپ پنجم کتاب «انسان، جنایت و احتمال» را نیز تا اول پاییز در دسترس قرار می دهد.

آثار دیگری از ابراهیمی نیز همچون «بار دیگر شهری که دوست می داشتم»، «هزار پای سیاه و قصه های صحرا» و «چهل نامه کوتاه به همسرم» پیش از این تجدید چاپ شده اند.

چاپ کتاب رمان «نبودی اگر تو» نوشته مارک لوی با ترجمه زهرا رضا، «بوستان سعدی» و «باغ سالار جنگ» نوشته ترنس اودانل و ترجمه کمال فهیم نیز این روزها در انتشارات روزبهان انجام شده است.

«باغ سالار جنگ» زندگینامه خود ترنس اودانل است. آمریکایی الاصلی که از سال 1344 تا 1362 در شیراز زندگی می کرده است. این کتاب بررسی اتفاقات و ماجراهایی است که در این 18 سال زندگی او در ایران در شیراز اتفاق افتاده است. او در این مدت در باغی که متعلق به شخصی به نام سالار جنگ بوده سکونت داشته است.

(خبرگزاری شرق)

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس: 88847044 88829329 88348991-

 

1399/04/10
115

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر