سفارش کتاب خارجی کاغذی

ضوابط و مقررات سفارش محاسبه قیمت ریالی کتاب خارجی پیگیری سفارشات ارسالی

شما می توانید جهت خرید کتاب خارجی - پی دی اف کتاب خارجی - خرید کیندل - اشتراک سایت های خارجی در  این فرم سفارش خود را وارد کنید:

کتاب خارجی می تواند بصورت کاغذی یا کیندل آمازون یا پی دی اف کتاب خارجی مستقیم از ناشر خارجی خریداری شود.

پی دی اف کتاب خارجی با کیفیت بالا و قابلیت چاپ تک نسخه ای یا افست جهت استفاده در کتابخانه ها و یا چاپ توسط ناشر و یا استفاده در سمینارهای علمی و تخصصی.

خرید مستقیم کپی رایت از سایت ناشران خارجی و عضویت در سایت های علمی و فرهنگی و یا خرید اکانت سایت های خارجی .

هر گونه فعالیت علمی و فرهنگی که نیاز به خرید اینترنتی از سایت های خارجی داشته باشد.

کتاب خارجی قبلا بصورت کاغذی سفارش داده می شد ولی در چند سال اخیر با توجه به افزایش سرسام آور نرخ ارز، مشتریان تمایل دارند کتاب خارجی را بصورت پی دی اف و فرمت کیندل آمازون خریداری کنند. سایت آی آی کتاب ، کتاب خارجی و پی دی اف کتاب خارجی را از ناشر اصلی و یا سایت آمازون تهیه می کند و بنابراین تفاوت عمده با سایت هایی دارد که شعار دانلود رایگان کتاب خارجی سر می دهند.

در سایت آی آی کتاب، دانلود رایگان کتاب خارجی عرضه نمی شود. اما پی دی اف کتاب خارجی به مشتریان از منابع اصلی و ناشر اصلی خریداری و در کیفیت بالای و قیمت مناسب تحویل داده می شود. کیفیت پی دی اف های کتاب خارجی طوری است که ناشران براحتی آن را می توانند بصورت افست چاپ کنند.

مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی جهت تکمیل منابع کتابخانه ای در زمان سفارش، پی دی اف کتاب خارجی با کیفیت در حد چاپ را در خواست کنند تا پی دی اف کتاب خارجی قابلیت چاپ داشته باشد

ناشران زیادی با خریداری « پی دی اف کتاب خارجی در حد چاپ »، و بدون صرف هزینه های زیاد، از تصاویر و نمودارهای موجود در کتاب استفاده می کنند.

شما می توانید سفارش کتاب خارجی در فرمت کاغذی و پی دی اف کتاب خارج

ی را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی برای ما بفرستید و یا با بخش فروش کتاب خارجی و  شماره های 88319887 - 88319558 داخلی 18 و 19 و 20 تماس بگیرید.

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

 


نام و نام خانوادگی :  
نحوه آشنایی با سایت آی آی کتاب :
ایمیل :   
شماره همراه :   
نام شرکت، موسسه و یا مرکز و ارگان دولتی :
شهر :


نام،شابک یا لینک کتاب :  
نویسنده :
چاپ ایران - کاغذی - pdf :
 
کد امنیتی :