فرم خرید از آمازون ، کیندل یا پی دی اف کتاب خارجی - کتاب زبان اصلی - اکانت سایتهای خارجی

ضوابط و مقررات سفارش محاسبه قیمت ریالی کتاب خارجی پیگیری سفارشات ارسالی

برای خرید از آمازون -  خرید کتاب از آمازون - خرید کالا از آمازون - خرید کیندل و یا کتاب خارجی - پی دی اف کتاب خارجی از ناشران خارجی و یا  اشتراک سایت های خارجی در  این فرم سفارش خود را وارد کنید:

خرید کتاب از آمازون می تواند بصورت کاغذی یا کیندل آمازون یا پی دی اف کتاب خارجی مستقیم از ناشر خارجی خریداری شود.

پی دی اف کتاب خارجی با کیفیت بالا و قابلیت چاپ تک نسخه ای یا افست (مناسب برای ناشران داخلی) یا جهت استفاده در کتابخانه ها و سمینارهای علمی و تخصصی.

خرید مستقیم کپی رایت از سایت ناشران خارجی و عضویت در سایت های علمی و فرهنگی و یا خرید اکانت سایت های خارجی .

هر گونه فعالیت علمی و فرهنگی که نیاز به خرید اینترنتی از سایت های خارجی داشته باشد.

کتاب خارجی قبلا بصورت کاغذی سفارش داده می شد ولی در چند سال اخیر با توجه به افزایش سرسام آور نرخ ارز، مشتریان کتاب خارجی را بصورت پی دی اف و یا کیندل آمازون خریداری می کنند. سایت آی آی کتاب ، کتاب خارجی و پی دی اف کتاب خارجی را از ناشر اصلی و یا سایت آمازون تهیه می کند و بنابراین تفاوت عمده با سایت هایی دارد که شعار دانلود رایگان کتاب خارجی سر می دهند.

در سایت آی آی کتاب، دانلود رایگان کتاب خارجی وجود ندارد. اما پی دی اف کتاب خارجی به مشتریان از منابع اصلی و ناشر اصلی خریداری و در کیفیت بالای و قیمت مناسب تحویل داده می شود. کیفیت پی دی اف های کتاب خارجی طوری است که ناشران براحتی آن را می توانند بصورت افست چاپ کنند. دانلود رایگان کتاب خارجی معمولا یا تاریخ گذشته و یا با کیفیت پایین هستند. مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی جهت تکمیل منابع کتابخانه ای در زمان سفارش، پی دی اف کتاب خارجی با کیفیت در حد چاپ را در خواست کنند تا پی دی اف کتاب خارجی قابلیت چاپ داشته باشد

ناشران زیادی با خریداری « پی دی اف کتاب خارجی در حد چاپ »، و بدون صرف هزینه های زیاد، از تصاویر و نمودارهای موجود در کتاب استفاده می کنندشما می توانید سفارش کتاب خارجی در فرمت کاغذی و پی دی اف کتاب خارجی را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی برای ما بفرستید و یا با بخش فروش کتاب خارجی و  شماره های 88319887 - 88319558 داخلی 18 و 19 و 20 تماس بگیرید.

سفارش کالای غیرکتاب   سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی   هزینه چاپ کتاب تک نسخه ای یا تعداد کم    محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی


نام و نام خانوادگی :  
نحوه آشنایی با سایت آی آی کتاب :
ایمیل :   
شماره همراه :   
نام شرکت، موسسه و یا مرکز و ارگان دولتی :
شهر :


نام،شابک یا لینک کتاب :  
نویسنده :
چاپ ایران - کاغذی - pdf :
 
کد امنیتی :