ترجمه کتاب های فارسی

"سووشون" یکی از شاهکارهای ادب معاصرفارسی به زبان اسپانیایی منتشر می شود

سووشون روایت داستان زندگی خانواده‌ ای است که در دهه ‪ ۱۳۲۰‬شمسی در هنگامه جنگ جهانی دوم با مشکلات فراوان ناشی از حضور سربازان ارتش انگلیس در جنوب ایران دست و پنجه نرم‌می کند

رمان "سووشون" اثر "سیمین دانشور" که یکی از شاهکارهای ادبیات معاصر فارسی به شمار می‌رود، ماه جاری به زبان اسپانیایی انتشار می‌یابد. این کتاب را "خواکین رودریگز وارگاس" از مترجمان توانای آثار فارسی به اسپانیایی ترجمه و انتشارات "ال کوبره" اسپانیا آن را چاپ کرده است.

"سووشون" پیش از این به بیش از ده زبان زنده جهان ترجمه شده اما برای نخستین بار است که به زبان اسپانیایی انتشار می‌یابد. این رمان اولین بار در سال ‪ ۱۳۴۸‬هجری شمسی در ایران منتشر شد و پس از آن، بارها تجدید چاپ شده است.

"سووشون" روایت داستان زندگی خانواده‌ای است که در دهه ‪ ۱۳۲۰‬شمسی در هنگامه جنگ جهانی دوم با مشکلات فراوان ناشی از حضور سربازان ارتش انگلیس در جنوب ایران دست و پنجه نرم‌می‌کند. شیوع قحطی، بیماریهای واگیر،درگیریها و کشمکشهای سیاسی و اجتماعی شاخصه بارز این دوران است. قهرمان اصلی رمان، زنی تحصیلکرده به نام "زری" است که تمام همت خود را صرف حفظ بنیان خانواده‌اش در کشاکش حوادث تلخ آن دوران می‌کند.

(ادامه خبر)

 

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه‌های چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش‌های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس: 88847044-  88829329 88348991-

1398/09/05
131

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر