درباره صنعت چاپ کتاب

چاپ کتاب هفتاد مقاله درباره اقتصاد، تعاون و صنعت چاپ

کتاب «هفتاد مقاله» در واقع رنجنامه غلامرضا شجاع در مواجهه با تصمیمات دولتی است که طی سال‌ها بر سرنوشت صنعت چاپ کتاب در کشور تاثیر گذاشته است.

چاپ کتاب «هفتاد مقاله» حاوی مقالاتی درباره اقتصاد، تعاون و صنعت به قلم غلامرضا شجاع منتشر شد.

کتاب «هفتاد مقاله» در واقع رنجنامه غلامرضا شجاع در مواجهه با تصمیمات دولتی است که طی سال‌ها بر سرنوشت صنعت چاپ کتاب در کشور تاثیر گذاشته است. وی در مورد هر یک از این فراز و نشیب‌ها تحلیل و نظر خود را ارائه کرده است.

کتاب حاضر مجموعه‌ای است که طی سال‌ها توسط غلامرضا شجاع نوشته شده و همه در یک کتاب جمع آوری شده‌اند. «صنعت چاپ می‌تواند مهاجرت از روستاها به شهرها را معکوس کند»، «دولتمردان باور کنند، صنعت چاپ فراصنعت است» و «سهم صنعت چاپ از ۳۰۰ میلیارد تومان یارانه چه می‌شود؟»، از جمله مقالات منتشرشده در این کتاب است.

غلامرضا شجاع، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین ایران و عضو اولین شورای سیاستگذاری صنعت چاپ و بسته‌بندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو اسبق هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان محصولات صنعت چاپ و بسته‌بندی و بازرس اسبق اتاق ایران و چین و عضو اسبق هیئت مدیره اتحادیه لیتوگرافان است.

کتاب هفتاد مقاله درباره اقتصاد، تعاون و صنعت چاپ، در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه به صورت ناشر - مولف چاپ شده است.

همچنین بر اساس این گزارش، به تازگی طی مراسمی با حضور دست‌اندرکاران صنعت چاپ کشور، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران حوزه مطبوعات، از کتاب «هفتاد مقاله» رونمایی شد.

در این مراسم که همزمان با ۱۱ شهریور روز ملی صنعت چاپ در محل هتل مرمر تهران برگزار شد، تنی چند از مهمانان به سخنرانی پرداختند. این مراسم مصادف با سالگرد فوت ناگهانی میلاد شجاع، پسر غلامرضا شجاع نویسنده این کتاب برگزار شد.

(خبرگزاری مهر(

 

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه‌های چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش‌های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس: 88847044 88829329 88348991-

 

1399/04/09
115

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر