چاپ کتاب و محدودیت های آن

تکیه بر توانمندی داخلی صنعت چاپ کتاب را از بحران خارج می کند

تحریم و محدودیت در مبادلات خارجی همیشه در مورد کشور ما وجود داشته و محدودیت های شرکت های اروپایی در مورد صنعت چاپ کتاب ایران چیز جدیدی نیست.

مدیر مرکز مطالعات صنعت چاپ: تکیه بر توانمندی های داخلی در عرصه صنعت چاپ کتاب می تواند این صنعت را به سلامت از بحران خارج کند.

عباس نیک ضمیر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: تحریم و محدودیت در مبادلات خارجی همیشه در مورد کشور ما وجود داشته و محدودیت های شرکت های اروپایی در مورد صنعت چاپ کتاب ایران چیز جدیدی نیست اما نکته ای که در اینجا وجود دارد ابعاد تازه تر این محدودیت هاست.

وی افزود: انقلاب ما در سطح بین المللی حرکتی بکر و تازه بود. این انقلاب در محتوای خود شعارهایی را مطرح کرد که به مذاق غربی ها خوش نیامد و همین باعث به وجود آمدن تحریم هایی شد که هدف اولیه آن مقابله با همین شعارهاست. رئیس مرکز تحقیقات صنعت چاپ در ادامه افزود: در طی سال های گذشته ما با اتکا به توامندی های داخلی توانسته ایم گام های مهمی در زمینه خودکفایی در صنعت چاپ کتاب برداریم و محدودیت هایی که هم اکنون مشاهده می شود نمی تواند اثر چندانی بر صنعت چاپ کتاب ایران بگذارد یا فعالیت های آن را مختل کند. وی تصریح کرد: ما امیدواریم با توجه به ظرفیت هایی که در حوزه صنعت چاپ و واحدهای وابسته آن مانند لیتوگرافی ، صحافی ، کاغذ و بسته بندی وجود دارد این محدودیت ها را به راحتی پشت سر بگذاریم.

 

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس: 88847044 88829329 88348991-

 

1399/04/09
109

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر