خرید کتاب های خارجی زبان

جستجوی موضوعی کتاب های خارجی به چه صورت است؟

چگونه کتاب مورد نظرم را انتخاب کنم و سفارش بدهم.

 

 

هر کسی که به دنبال یک کتاب خارجی می گردد، از چهار حالت خارج نیست.

1 - فقط نام کتاب را می داند.
2 - می داند که ناشری در آن موضوع کتابی را به چاپ رسانیده است.
3 - مشخصات کامل کتاب را شامل نام کتاب، نویسنده، ناشر و علی الخصوص شماره بین المللی یا به اصطلاح شابک (ISBN) را در دست دارد.
4 - به دنبال کتاب مناسبی در یک موضوع خاص است.


1 - فقط نام کتاب را می داند.

در صورتی که فقط نام کتاب را می داند در این صورت باید آن را در یکی از موتورهای جستجو وارد کرده تا به مشخصات بیشتری از کتاب دسترسی پیدا کند. اگر چه این کار باید با دقت صورت گرفته و اندکی زحمت دارد اما تنها راه برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر و تکمیلی از کتاب مورد نظر است. هدف نهایی به دست آوردن شماره بین المللی یا به اصطلاع شابک (ISBN) کتاب است که این شماره در اکثر اوقات 13 رقمی و در بعضی مواقع 10 رقمی است.

2 - می داند که ناشری در آن موضوع کتابی را به چاپ رسانیده است.

اگر اطلاعات شما فقط در مورد ناشر است، ما سعی کرده ایم ناشران معتبر بین المللی را در فهرست موضوعی خود قرار دهیم. شما می توانید در فهرست موضوعی، بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کرده و لیست ناشران معتبری که در آن زمینه کتاب های قابل قبولی دارند کلیک کنید. شما با لیست کتاب های آن ناشر در موضوع دلخواه خودتان روبرو خواهید شد.

3 - در حالت سوم شما با دانستن شابک (ISBN) ، آن را می توانید در گوگل وارد کرده و مطمئن باشید اولین مورد پیدا شده ناشر اصلی و یا سایت آمازون خواهد بود.
در این حالت شما وارد مرحله دوم، یعنی مقایسه قیمت ها خواهید شد. که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

4 - به دنبال کتاب مناسبی در یک موضوع خاص است.

در این حالت بهترین راه چنانچه در شماره 2 توضیح داده شد، شما روی موضوع دلخواه خودتان کلیک کرده و با لیست ناشران معتبری که در آن موضوع کتاب به چاپ رسانیده اند روبرو خواهید شد.

چگونه کتاب مورد نظرم را انتخاب کنم و سفارش بدهم.

وقتی کتاب مورد نظرتان را در سایت ناشر اصلی پیدا کردید. قیمتی را در ذیل کتاب به دلار یا پوند و یا یورو مشاهده خواهید کرد. این قیمت اعلام شده ناشر است. اما شما می توانید برای خرید ارزان تر شابک کتاب را در سایت آمازون و یا دیگر سایت های فروش کتاب وارد کرده و قیمت را در آن سایت ها هم ببینید.

توجه داشته باشید که قیمت کتاب ها در سایت ناشر، ثابت است. اما چه بسا شما همین کتاب را در سایت آمازون و یا دیگر سایت های فروش کتاب با قیمت ارزانتری پیدا کنید. یا اصلا بخواهید برای پایین آوردن هزینه های خودتان نوع دست دوم کتاب را انتخاب کنید که گاها تا 30 درصد قیمت اصلی کتاب است. یکی از اهداف اصلی ما از ایجاد این فهرست موضوعی همین دسترسی کاربران به کتاب با قیمت مناسب می باشد.

وقتی در مورد انتخاب کتاب مورد نظرتان به یقین رسیدید. بهترین روش ارسال لینک صفحه ای است که کتاب انتخابی شما در آن قرار دارد. این کار باعث خواهد شد تا کارشناسان واحد فروش به سرعت به آن صفحه دسترسی پیدا کرده و قیمت ریالی آن را به شما اعلام کنند. علی الخصوص اگر شما کتابی را با یک قیمت خاص و ارزانتری انتخاب کرده باشید. ارسال آدرس صفحه الزامی است. چرا که یک کتاب در سایت های فروش کتاب خارجی و مخصوصا آمازون با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

در این قسمت می توانید راهنمای خرید کتاب خارجی را مطالعه بفرمایید.

واحد فروش کتاب خارجی سایت آی آی کتاب هدفی جز ارزان رسانیدن کتاب ها به دست هموطنان عزیزمان ندارد.

 

لینک های زیر می توانند کمک بیشتری به شما بکنند:

در این مقاله می توانید مطالب بیشتری درباره کتاب زبان اصلی در حوزه ادبیات جهان و پرفروش های آمازون  بخوانید.

اگر درباره خرید کتاب خارجی به صورت پی دی اف و کیندل سوالی دارید می توانید سری به این خبر بزنید.

اگر مایل هستید به جدیدترین کتاب های خارجی در کمترین زمان ممکن دستیابی داشته باشید اینجا کلیک کنید. در ضمن شرایط و مقررات سفارش کتاب خارجی را هم می توانید اینجا مطالعه کنید.

آی آی کتاب بخشی توضیحی برای اینکه به راحتی بتوانید به دنبال کتاب خارجی مورد نظر خود بچرخید و آن را بیابید برای شما تهیه کرده است که می توانید آن را در این قسمت بخوانید.

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

 پرسش‌های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

 

1400/03/02
6282

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر