دعوت به همکاری

همکاری با آی آی کتاب

شما در هر کجا که هستید می توانید با ارائه تخصص ها و توانایی های خود با سایت آی آی کتاب ارتباط کاری برقرار کنید.

شما در هر کجا که باشید می توانید یکی از همکاران ما در سایت آی آی کتاب باشید. آی آی کتاب این امکان را برای کاربران علاقه مند خود فراهم کرده است که در صورت امکان، توانایی های خودشان را با ما به اشتراک گذاشته و در جهت بسط و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی همگان به کتاب تلاش نمایند.

بطور کلی در زمینه های زیر می توان با سایت همکاری نمود:

1- شما در هر کجا که هستید می توانید با ارائه تخصص ها و توانایی های خود با سایت آی آی کتاب ارتباط کاری برقرار کنید. شما اگر به اینترنت دسترسی مناسبی دارید و یا به راحتی می توانید بصورت اپراتوری با رایانه کار کنید هر چه زودتر تماس بگیرید و به جرگه همکاران ما در سایت آی آی کتاب بپیوندید.
شما می توانید در زمینه های زیر به همکاری با سایت آی آی کتاب بپردازید:

الف) ورود اطلاعات
ب) پروژه های تبلیغاتی
ج) امور فرهنگی

2 - بخش مقالات، تازه های نشر و اخبار:
اشخاص و موسسات می توانند با داشتن نام کاربری مخصوص، جدید ترین مقالات و خلاصه نویسی از کتابهای خودشان را برای درج در سایت ارسال کنند. این مطالب به صورت اخبار، مقاله و تازه های نشر در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. تا دیگر کاربران در جریان جدیدترین تولیدات قرار بگیرند.

3 - بخش فروش:
دوستان ما در کتابفروشی های سراسر کشور می توانند به عنوان عامل فروش در سراسر ایران از سیستم پخش و فروش سایت در تهیه کتاب و فروش آن استفاده کنند.
موضوع مهم در کمی تیراژ کتاب در ایران، مسئله توزیع و امکان عرضه در کتابفروشی ها می باشد. چرا که اکثر کتابفروشی ها فضای کمی برای عرضه کتاب داشته و عموما تمایل به فروش کتابهایی دارند که به نحوی از لحاظ فروش تضمین شده باشند. بنابراین کتابهایی که پرفروشند همیشه پر فروش باقی می مانند و کم فروش ها به گوشه های خلوت کتابفروشی ها و مراکز پخش رانده می شوند.

دوستان کتابفروش هم عموما با چند مرکز پخش خاص کار کرده و تمایل چندانی به تهیه کتاب از دیگر مراکز پخش ندارند. و حاضر هستند در روز به چندین مشتری جواب منفی بدهند.
اما با استفاده از سیستم سایت این دوستان به راحتی می توانند هیچ درخواستی را از مشتریان خود رد نکرده و به سرعت از طریق سایت کتاب های درخواستی را تهیه کنند.

4 - نویسندگان و محققین گمنام ولی کارآمدی در گوشه و کنار کشورمان هستند که دارای تالیفات قابل توجهی بوده ولی به دلیل دوری از مراکز چاپ و نشر، تا کنون هیچ گونه انگیزه ای برای چاپ تولیدات فکری خودشان پیدا نکرده اند. سایت آی آی کتاب می تواند به نحو مناسبی گزارش این تالیفات را در اختبار دیگر ناشران همکار قرار دهد.
نویسندگان و مترجمین زیادی هستند که از اینطریق آثار خودشان را به چاپ رسانده اند.

 

1398/07/25
1975

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر