حل مسئله به روش اینشتین


سبزان


قیمت اصلی : 148,000   تومان

مبلغ 15% تخفیف : 22,200 تومان

  قیمت نهایی خرید : 125,800  تومان


 توضیحات :

همه ی ما علی رغم تحصیلات آکادمیکی که گذرانده ایم، هیچ گاه چگونه فکر کردن را نیاموخته ایم. می دانیم چطور باید کلاس ها را بگذرانیم، دروس را حفظ کنیم و در امتحانات پذیرفته شویم، اما آیا زمانی که لازم است در مورد مسئله ای فکر کنیم، از پس آن برمی آییم؟

برای بهتر فکر کردن، راه های علمی وجود دارند که درستی آنها اثبات شده است؛ راه هایی که شاید دانستن آنها موجب ترغیب شما به نوشتن نظریه ای در رد تئوری نسبیت عام اینشتین نشوند، ولی قطعاً اشتباهات شما را به حداقل می رسانند و کمک می کنند تصمیمات بهتری بگیرید و به طور کلی در انتخاب هایتان هوشیارتر شوید: راه هایی برای بهتر اندیشیدن به طور مستمر. وقتی این روش ها را یاد بگیرید، سؤالات بیشتری به ذهنتان خطور خواهد کرد. اما یادتان باشد طرح سؤالِ درست اهمیت زیادی دارد، زیرا نشان می دهد می دانید کجا باید به دنبال پاسخ باشید.

در این کتاب، خواهید دیدید که تربیت ذهن و نحوه ی تفکر چه تأثیری بر نتیجه ی کارها می گذارد. همچنین راه برخورد و مقابله با انواع مغالطه های عمدی و غیرعمدی را خواهید آموخت. فایده ی تقویت ذهن و فکر فقط هوشیاری بیشتر یا کمک به حل معماهای منطقی نیست. البته تفکر صحیح چنین نتیجه ای هم دارد، اما پس از گذشت مدتی، به طور عینی و واقعی، شاهد تأثیر بسیار مثبت آن بر زندگی خود نیز خواهید بود. بیشتر بدانید

دسته‌بندی : کتاب فارسی


موضوع فرعی 1 : روان شناسی، موفقیت و تربیت


موضوع اصلی : روان شناسی و موفقیت


موضوع فرعی 2 :


مترجم : فاریا جنیدی


ناشر : سبزان
شابک : 9786001176975


قطع کتاب : رقعی


تعداد صفحات : 160


نوبت چاپ : 1


وزن : 177 گرم

  آمار و اطلاعات

  تعداد مشاهده این کتاب : 54 بار


  دفعاتی که پیشنهاد شده : 0 بار


  دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


 تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند : 0 بار


  تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار برچسب‌ها

 اشتراک‌گذاری
 کتاب‌های مرتبط

 نظرات کاربران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید