بل کانتو


افراز


  قیمت خرید :   42,000   تومان


 توضیحات :

آن پچت، نویسنده‌ی آمریکایی در سال ۱۹۶۳ در لس‌آنجلس به دنیا آمد. پس از فارغ‌التحصیلی در رشته‌ی هنر، موفق به کسب بورسیه جهت ورود به مرکز هنرهای زیبای پراوینس‌تاون ایالت ماساچوست شد. رمان "بل کانتو" را سال ۲۰۰۱ نوشت که موفق به دریافت جوایز فاکنر و اورنج شد. (اورنج جایزه‌ی بهترین نویسندگان زن آمریکایی است.) سبک رمان بل کانتو نزدیک به رئالیسم جادویی است و به آثار نویسندگان آمریکای لاتین به‌ خصوص مارکز نزدیک است.

نویسنده رمان را با الهام از حوادث یک گروگان‌گیری واقعی که در پرو اتفاق افتاده نوشته است. ماجرای رمان از این قرار است: جشن تولدی در خانه معاون رییس‌جمهور یکی از کشورهای آمریکای لاتین برپاست.

مهمان‌ها از سراسر دنیا دعوت شده‌اند و در میان آن‌ها یک خواننده‌ی سوپرانو و یک میلیاردر ژاپنی حضور دارند. گروه تروریستی که هدفشان رییس جمهور است با حمله به خانه وارد می‌شوند اما رییس جمهور در جشن حضور ندارد. آن‌ها دیگر راه برگشت ندارند. آنچه باقی می‌ماند کشمکشی ترسناک، احساسات عاشقانه و روابط انسانی است که سیاست و اپرا و عشق را به هم گره می‌زند. برقراری رابطه دوستی بین گروگان‌گیران و گروگان‌ها اتفاق جالب و دور از ذهن‌ است تاجایی‌که آن‌ها صمیمانه با هم فوتبال و شطرنج بازی می‌کنند. انتشارات افراز رمان بل کانتو اثر آن پچت ترجمه محمد عباس‌آبادی را سال ۱۳۹۵ در ۳۷۶ صفحه منتشر کرده است.

با هم فرازی از رمان را می‌خوانیم: دو واقعیت: هیچ‌یک از مهمان‌ها مسلح نبودند؛ هیچ‌یک از مهمان‌ها رئیس‌جمهور ماسودا نبودند. چند دسته از پسرها با اسلحه‌ی آماده به چهارگوشه‌ی خانه، به زیرزمین، به اتاقک زیرشیروانی، و به اطراف حاشیه‌های دیوار بلند گچ‌کاری شده فرستاده شدند تا ببینند آیا او در آن گیرودار خودش را مخفی کرده است یا نه. ولی آن‌ها یکی پس از دیگری دست‌خالی برمی‌گشتند. سر و صدای گوش خراش دنیای حشرات از داخل پنجره‌های باز به گوش می‌رسید، ولی در داخل سالن پذیرایی خانه‌ی معاون رئیس‌جمهور، همه جا ساکت بود.

ژنرال روی پاشنه‌ی پا کنار معاون رئیس جمهور نشسته بود، که با تمام وجود داخل دستمال‌سفره‌ای که همسرش روی سرش فشار داده بود خونریزی می‌کرد. حاشیه‌ی ارغوانی وحشتناک‌تری دور چشمش در حال شکل‌گرفتن بود. ولی یک ذره هم به اندازه‌ی التهاب صورت خودش دردناک به‌نظر نمی‌رسید. ژنرال پرسید: رئیس جمهور ماسودا کجاست؟ طوری‌که انگار در همان لحظه متوجه غیبت او شده بودند. "خونه" او پارچه‌ی خونی را از همسرش گرفت و به او اشاره کرد برود. "چرا امشب نیومد؟" بیشتر بدانید

دسته‌بندی : کتاب فارسی


موضوع فرعی 1 : رمان


موضوع اصلی : ادبیات


موضوع فرعی 2 :


مترجم : محمدعباس آبادی


ناشر : افراز
شابک : 9786003261853


قطع کتاب : رقعی


تعداد صفحات : 376


نوبت چاپ : 1


وزن : 444 گرم

  آمار و اطلاعات

  تعداد مشاهده این کتاب : 346 بار


  دفعاتی که پیشنهاد شده : 0 بار


  دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


 تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند : 0 بار


  تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار


 کتاب‌های مرتبط

می خواهم یک نامه ی کوتاه بنویسم
موجود نیست


می خواهم یک نامه ی کوتاه بنویسم

ناشر : افراز

قیمت : 4,000  تومان

با تخفیف : 3,200  تومان

مشاهده کتاب
سکوت پر هیاهوی مرده ها
موجود نیست


سکوت پر هیاهوی مرده ها

ناشر : افراز

قیمت : 2,500  تومان

با تخفیف : 2,000  تومان

مشاهده کتاب
با شما که رودرواسی ندارم
موجود نیست


با شما که رودرواسی ندارم

ناشر : افراز

قیمت : 2,500  تومان

با تخفیف : 2,000  تومان

مشاهده کتاب
شب والونیه
موجود نیست


شب والونیه

ناشر : افراز

قیمت : 25,000  تومانمشاهده کتاب
اوج و موج
موجود نیست


اوج و موج

ناشر : افراز

قیمت : 30,000  تومانمشاهده کتاب

 نظرات کاربران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید