صفحه اصلی  کتاب فارسی  ادبیات  رمان  عبور از برهان

عبور از برهان


ذکر


  قیمت خرید :   12,000   تومان


 توضیحات :

حمید رزمندی بسیجی برای حضور در جنگ تحمیلی عراق به ایران میخواهد به جبهه های جنگ در جنوب کشور برود ولی او را برای برقراری امنیت به روستای برهان در بوکان میفرستند.

حمید در حین خدمت ضمن آشنایی با پیچیدگی ها و مشکلات خدمت رزمندگان در کردستان به نسبت جبهه های جنگ با عراق اتفاق نمی افتد. او در یک حمله ی کومله به پایگاهشان به اسارت در می آید و توسط شورشیان به راکز استقرار آنان در عراق منتقل و زندانی میشود.

حمید در دوران اسارت همراه دیگر زندانیان رنج زیادی میکشد و به یک دختر عضو کومله به نام گلاره علاقمند میگردد تا این که... جلوی خودم را نگاه کردم ناگهان به نظرم یک سیاهی اومد. چشمانم را روی سیاهی متمرکز کردم. عجیب بود انگار هی بزرگتر میشد. به خودم گفتم نکنه جن یا غولی باشه احساس کردم مدام داره به من نزدیک تر میشه. میخواستم کاک خالد را صدا بزنم اما خجالت کشیدم. این ور و آن ور زا نگاه کردم انگار سیاهی با چشمان من جا به جا میشد. گفتم حتماً خیالاته بهتره چند لحظه چشمانم را ببندم تا اگر بر اثر خستگی چشمامه این توهم برطرف بشه. چشمامو بستم چند لحظه گذشت یکباره احساس کردم دستی روی سرم قرار داره. از ترس نمیتوانستم چشمامو باز کنم وای خدای من این چیه؟... آی آی کتاب بیشتر بدانید

دسته‌بندی : کتاب فارسی


موضوع فرعی 1 : رمان


موضوع اصلی : ادبیات


موضوع فرعی 2 :


مترجم :


ناشر : ذکر
شابک : 9789643075958


قطع کتاب : رقعی


تعداد صفحات : 320


نوبت چاپ : 1


وزن : 358 گرم

  آمار و اطلاعات

  تعداد مشاهده این کتاب : 79 بار


  دفعاتی که پیشنهاد شده : 0 بار


  دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


 تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند : 0 بار


  تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار برچسب‌ها

 اشتراک‌گذاری
 کتاب‌های مرتبط

 نظرات کاربران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید