اسرار فروش


سیته


  قیمت خرید :   25,000   تومان


 توضیحات :

چالش
این شرایط را مجسم کنید: شما به تازگی از کار، بیکار شده‌اید، کاری که پنج سال گذشته داشته‌اید. حالا چه؟ روشن است که به فکر یافتن شغل دیگری باشید. کاری مناسب و آن هم در اسرع وقت. کاری که درآمد بیشتری دارد و شما می‌توانید به رئیس سابقتان زنگ بزنید و او را دست بیندازید.
اما سوال واقعی این است: شما که هستید؟ اگر می‌خواهید تقاضای کار تازه‌ای کنید، احتمالاً فکر می‌کنید که رزومه‌تان را باید به روز کنید. شوخی می‌کنید؟ جدی هستید؟ رزومه؟ بلی رفیق! دوره‌ی داشتن فقط یک رزومه سپری شده. رسانه‌های اجتماعی، برند شخصی و شهرت، جانشین آن شده است. اگر شما پیش من بیایید و تقاضای کار کنید من توجهی به رزومه‌تان نمی‌کنم و برای من اهمیتی ندارد که مربی ورزش دبیرستانتان و یا استاد دانشگاهتان که شما را تحسین کرده‌اند، چه می‌گویند. من فقط روی گوگل، شما را جستجو می‌کنم. می‌خواهم بدانم آیا حساب کاربری در توییتر دارید؟ چند ارتباط در لینکدین دارید؟ وبلاگ دارید؟ کانال یوتیوب دارید؟
زمان ساختن برند، در حین شاغل بودن است، تا اگر کارتان را از دست دادید و یا تصمیم گرفتید کارتان را عوض کنید، برند شخصی‌تان موقعیت بهتری برایتان فراهم سازد.
اکنون این وضعیت را مجسم کنید: شما ناچارید در مقابل مشتری مهمی محصول و خدماتتان را معرفی کنید. دو رقیب سرسخت هم دارید. شما جلسه‌ای یک ساعته با سه تصمیم‌گیرنده‌ی اصلی دارید. نام شرکت را در اینترنت جستجو می‌کنید. سه تصمیم‌گیرنده‌ را هم جستجو می‌کنید و تلاش می‌کنید تا آن‌جا که ممکن است آمادگی داشته باشید. هم‌زمان، مشتری هم شما را گوگل می‌کند. آن‌ها هرچه را که لازم است در مورد شما و هویت‌تان کشف می‌کنند: اگر برند شخصی‌تان ضعیف‌تر از رقباست و شهرت آنلاینتان هم ضعیف‌تر است، شما در موقعیت پایین‌تری وارد جلسه می‌شوید، حتی قبل از آن که معرفی را شروع کنید. دلیل؟ شما به جای ساختن برندتان، شب‌ها تلویزیون تماشا می‌کنید!
امروز بهتر است صاحب برند خود باشید و شهرت خود، زیرا پیش از شما مسیرش را می‌پیماید و زمینه را برای احترامی متقابل که امیدش را در سر می‌پرورانید، فراهم می‌کند. بیشتر بدانید

دسته‌بندی : کتاب فارسی


موضوع فرعی 1 : اقتصاد و مدیریت


موضوع اصلی : کسب و کار


موضوع فرعی 2 :


مترجم : منیژه شیخ جوادی


ناشر : سیته
شابک : 9786005253863


قطع کتاب : رقعی


تعداد صفحات : 257


نوبت چاپ : 1


وزن : 308 گرم

  آمار و اطلاعات

  تعداد مشاهده این کتاب : 562 بار


  دفعاتی که پیشنهاد شده : 0 بار


  دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


 تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند : 0 بار


  تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار


 کتاب‌های مرتبط

برندسازی گردشگری با تبلیغات
موجود نیست


برندسازی گردشگری با تبلیغات

ناشر : سیته

قیمت : 18,000  تومانمشاهده کتاب
اصول مهندسی بازاریابی
موجود نیست


اصول مهندسی بازاریابی

ناشر : سیته

قیمت : 28,000  تومانمشاهده کتاب
بازاریابی محتوا
موجود نیست


بازاریابی محتوا

ناشر : سیته

قیمت : 20,000  تومانمشاهده کتاب
شعار برند شیپور جنگ
موجود نیست


شعار برند شیپور جنگ

ناشر : سیته

قیمت : 22,000  تومانمشاهده کتاب
هر برند یک داستان
موجود نیست


هر برند یک داستان

ناشر : سیته

قیمت : 15,000  تومانمشاهده کتاب

 نظرات کاربران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید