صفحه اصلی  کتاب فارسی  کسب و کار  اقتصاد و مدیریت  بازاریابی با هک رشد

بازاریابی با هک رشد


آموخته


  قیمت خرید :   8,000   تومان


 توضیحات :

احتمالاً کسب‌وکارهایی را دیده‌اید که بدون کم‌ترین تبلیغات یا صرف هیچ هزینه‌ای برای تبلیغات به یک‌باره سر زبان‌ها می‌افتند یا در اصطلاح همه‌گیر و ویروسی می‌شوند. چنین کاری در نگاه اول نوعی جادو یا شانس به نظر می‌رسد، ولی واقعیت امر چیز دیگری است. این کسب‌وکارها خواسته یا ناخواسته از اصولی پیروی می‌کنند که در دنیای جدید بازاریابی به «هک رشد» معروف‌اند؛ یعنی به‌جای صرف هزینه‌ی هنگفت برای جلب مشتری، با استفاده از این اصول، پایگاه مشتریان خودشان را گسترش می‌دهند. در واقع، برای جذب کسانی بازاریابی می‌کنند که احتمال تبدیل شدن‌شان به مشتری خیلی بیشتر از غریبه‌ی پرمشغله‌ای است که بنر آگهی آن کسب‌وکار را در فضای مجازی دیده است.
به بیان دیگر، می‌توان گفت که بازاریابی به شیوه‌ی سنتی دیگر جواب‌گو نیست و سرعت تغییرات در بازار و فناوری به‌گونه‌ای است که روش‌های سنتی دیگر نیاز شرکت‌ها و صنایع را برطرف نمی‌کنند. از طرفی، شرکت‌های نوپا نیز بودجه‌ی هنگفتی برای تبلیغ محصول یا خدمات‌شان ندارند و باید به دنبال راهی باشند تا با کم‌ترین هزینه یا بدون هیچ هزینه‌ای، پیام‌شان را به گوش مخاطبان خود برسانند.
رایان هالیدی، نویسنده‌ی این کتاب، که از بازاریابان سنتی بوده و خیلی اتفاقی به «هکر رشد» تبدیل می‌شود، طی چهار گام و به همراه مثال‌های متعدد، به ما یاد می‌دهد که چطور چنین کاری را انجام دهیم.
در گام اول، یاد می‌گیریم که چطور پیش از هر کاری، محصول‌مان باید با نیاز بازار تناسب داشته باشد تا بتوان این اصول را اجرا کرد. به بیان دیگر، بدترین تصمیم در بازاریابی این است که محصولی را تولید کنیم که هیچ‌کسی به آن نیاز ندارد. در گام بعدی یاد می‌گیریم که چطور اصول هک رشد را برای محصول یا خدمات خودمان به کار ببندیم. در این مرحله، برای عرضه‌ی محصول حتماً نباید کمپین بزرگی به راه بیندازیم، بلکه باید توجه مخاطب محوری‌مان را جلب کند که با روش‌های آن آشنا خواهیم شد. در گام سوم، پی می‌بریم برای اینکه مشتریان محصول یا خدمات‌مان را به دیگران معرفی کنند و پیام بازاریابی‌مان همه‌گیر یا ویروسی شود، چه کارهایی باید انجام دهیم و محصول یا خدمات‌مان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. گام چهارم که شاید مهم‌ترین گام باشد به روش‌هایی برای حفظ مشتریان و افزایش آن‌ها می‌پردازد.
در نهایت، نویسنده یکی از تجربیات خودش در به‌کارگیری از این اصول را بیان می‌کند آن هم در زمانی که امکان استفاده از هیچ‌کدام از مجاری سنتی تبلیغاتی وجود نداشته است. امید است که با مطالعه‌ی این کتاب، ضمن آشنایی با اصول هک رشد، بتوانید از آن‌ها برای پیشرفت شرکت و کسب‌وکارتان بهره ببرید. بیشتر بدانید

دسته‌بندی : کتاب فارسی


موضوع فرعی 1 : اقتصاد و مدیریت


موضوع اصلی : کسب و کار


موضوع فرعی 2 :


مترجم : امیر انصاری


ناشر : آموخته
شابک : 9786008237600


قطع کتاب : رقعی


تعداد صفحات : 76


نوبت چاپ : 1


وزن : 112 گرم

  آمار و اطلاعات

  تعداد مشاهده این کتاب : 211 بار


  دفعاتی که پیشنهاد شده : 0 بار


  دفعاتی که پیشنهاد نشده: 0 بار


 تعداد کسانی که این کتاب را خوانده اند : 0 بار


  تعداد کسانی که می خواهند این کتاب را بخوانند: 0 بار


 کتاب‌های مرتبط

بازاریابی شرکتی
موجود نیست


بازاریابی شرکتی

ناشر : مبلغان

قیمت : 158,000  تومان

با تخفیف : 126,400  تومان

مشاهده کتاب
بازاریابی اطلاعات چند زبانه، از پژوهش تا عمل
موجود نیست


بازاریابی اطلاعات چند زبانه، از پژوهش تا..

ناشر : چاپار

قیمت : 26,000  تومانمشاهده کتاب
اصول مهندسی بازاریابی
موجود نیست


اصول مهندسی بازاریابی

ناشر : سیته

قیمت : 28,000  تومانمشاهده کتاب
بازاریابی محتوا
موجود نیست


بازاریابی محتوا

ناشر : سیته

قیمت : 20,000  تومانمشاهده کتاب
اولین جملات برای بازاریابی شبکه ای
موجود نیست


اولین جملات برای بازاریابی شبکه ای

ناشر : آموخته

قیمت : 12,000  تومانمشاهده کتاب

 نظرات کاربران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید