چاپ کتاب اصفهان شناسی

چاپ دو کتاب در مورد تاریخ اصفهان

مجموعه چهار تا پنج جلدی اصفهان شهر تاریخ و کتاب اصفهان، نصف جهان اثر دکتر لطف الله هنرمند، اصفهان شناس و اصفهان پژوه معروف در دست چاپ قرار دارد.

در آستانه چاپ کتابی درباره اصفهان به گفتگوی ویراستار این کتاب نگاهی می اندازیم.

مجموعه چهار تا پنج جلدی اصفهان شهر تاریخ و کتاب اصفهان، نصف جهان اثر دکتر لطف الله هنرمند، اصفهان شناس و اصفهان پژوه معروف در دست چاپ قرار دارد. مجموعه اصفهان شهر تاریخ در واقع روایت تاریخ شهر اصفهان از قدیمی ترین اعصار تاکنون است که جلد نخست آن آماده چاپ است.

مهندس حشمت الله انتخابی ویراستار کتاب های دکتر هرمز به میراث خبر گفت: «مجموعه اصفهان شهر تاریخ حداقل چهار جلد و حداکثر پنج جلد خواهد بود که کار ویراستاری جلد اول آن به پایان رسیده.»

وی افزود: «این مجموعه دارای همان مطالب کتاب گنجینه آثار اصفهان است که در قالب تاریخ اصفهان بیان شد.» وی افزود جلد اول کتاب به جغرافیای تاریخی و طبیعی اصفهان می پردازد و در جلدهای بعدی به ترتیب دوره های حکومت ها تاریخ اصفهان بیان شده. انتخابی با اشاره به این که در صورت تکمیل و چاپ مجله ها این مجموعه جامع ترین و کامل ترین کتاب در خصوص تاریخ اصفهان تا به امروز خواهد بود گفت: «اما مشکلی که در حال حاضر وجود دارد کندی عملیات تدوین کتاب است به دلیل کهولت سن دکتر هرمز است.

وی افزود: «در این خصوص با شهردار بافت تاریخی اصفهان که از علاقه مندان ایشان است و سایرین صحبت هایی شده تا امکاناتی در اختیار ایشان قرار دهند. انتخابی افزود: «اثر دیگر هرمز که در دست چاپ است کتاب اصفهان نصف جهان است که از کتاب آشنایی با شهر تاریخی اصفهان مفصل تر و از کتاب گنجینه آثار تاریخی اصفهان مختصرتر است.»

وی افزود:«در این کتاب 400 صفحه ای اطلاعات فشرده و مفیدی برای علاقه مندان اصفهان وجود دارد.» دکتر «لطف الله هرمز» استاد پیشین تاریخ و رییس اداره حفاظت از آثار ملی و اداره باستان شناسی استان اصفهان در دهه 40 بوده است.

 

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه های چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس: 88847044 88829329 88348991-

 

1399/04/10
110

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر