در آغوش یار مهربان، کرونا را شکست دهید

خانه نشینی، کرونا و رنگ آمیزی

اما این روزها که کرونا خیلی ها را خانه نشین کرده است و دیگر دوست هم چندان رغبتی به دیدار دوست ندارد، اگر یاری باشد که بشود برای همیشه روی کمک هایش حساب کرد و از ترس ابتلا از دست به دستش دادن پرهیز نکرد،این ایام به مراتب بهتر سپری می شوند.

کرونا به کشور ما آمده و بر بسیاری از فعالیتهای زندگی ما تاثیر گذاشته است. کارهایی که می توان برای مقابله با این ویروس انجام را داد دیگر همه می دانیم: دست هایمان را بارها و بارها می شوییم. همه چیز را ضدعفونی می کنیم. دیگر به کسی دست نمی دهیم. هیچ کس را از روی محبت در آغوش نمی کشیم. روابطمان را محدود می کنیم. در خانه می نشینیم. به جاهای شلوغ نمی رویم. دیگر به تفریح و ملاقات دوستان نمی رویم و بسیاری کارهای دیگر.

اما این روزها که کرونا خیلی ها را خانه نشین کرده است و دیگر دوست هم چندان رغبتی به دیدار دوست ندارد، اگر یاری باشد که بشود برای همیشه روی کمک هایش حساب کرد و از ترس ابتلا از دست به دستش دادن پرهیز نکرد،این ایام به مراتب بهتر سپری می شوند. و چه یار و همدمی بهتر از کتاب. و چه بهتر اگر کتابی باشد که ما را در شرایط بمباران اخبار و حرف های منفی به دنیایی خیال انگیز و رنگ آمیز ببرد.

تاثیر کتاب های رنگ آمیزی بر سلامت روح و روان چیزی است که خیلی ها به آن اذعان دارند و برای فاصله گرفتن از روزمرگی ها و غرق شدن در اخبار روزانه بر آن اصرار دارند.

حال که شرایط طوری است که باید کنج عزلت اختیار کنیم چه بهتر که همدمی داشته باشیم که به ما اجازه می دهد دست به دستانش دهیم و همراه با عناصر رنگ و خیال، حال خود را بهتر کنیم.

انتشارات سبزان مجموعه رنگ آمیزی های متنوعی را به شما پیشنهاد می کند که می توانید به فروشگاه اینترنتی آی آی کتاب بروید و بنا به سلیقه و میل خود، این کتابها را سفارش دهید.

1398/12/14
82

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر